Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1030

Obowiązki:

1.Technik odpowiada za zabezpieczenie techniczne niezbędne do organizacji i prowadzenia zajęć dydaktycznych szkolenia specjalistycznego w grupach osobowych: infrastruktury, czołgowo-samochodowej i transportu i ruchu wojsk a także innych włączonych do działalności Cyklu oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej.
2.Do obowiązków technika należy między innymi:
- pełna znajomość stanu ewidencyjnego, faktycznego i technicznego powierzonego sprzętu wojskowego Cyklu;
- prowadzenie bieżącej ewidencji sprzętu oraz jego dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi Oddziału Gospodarczego w działa porozumieniu z Sekcją Logistyki i pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za gospodarkę sprzętem Cyklu w OG (w poszczególnych służbach);
- opracowanie i składanie zapotrzebowań na formularze, druki szkoleniowe oraz techniczne środki materiałowe właściwe dla sprzętu poszczególnych służb;
- nadzór nad prawidłowym użytkowaniem sprzętu i materiałów oraz ich konserwacja, a także opracowanie harmonogramu obsługiwań technicznych sprzętu Cyklu na dany rok;
- utrzymywanie w sprawności technicznej sprzętu i wykonywanie obsługiwań zgodnie z harmonogramem, przeprowadzenie raz w roku przeglądu stanu technicznego sprzętu w poszczególnych służbach;
- kontrola stanu zabezpieczenia przeciwpożarowego, sprawności oświetlenia, zabezpieczenia przed kradzieżą wyposażenia obiektu oraz oplombowania poszczególnych kancelarii, magazynów, pomieszczeń;
- znajomość przepisów i zasad bhp, branie udziału w szkoleniach i instruktażach z tego zakresu oraz poddawać się wymaganym egzaminom i sprawdzianom równocześnie przeciwdziałanie powstawaniu wypadków poprzez przestrzegania przepisów bhp i zasad bezpieczeństwa ppoż.;
- przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych;
- niezwłoczne przekazywanie kierownikowi Cyklu Eksploatacji informacji o wszelkich nieprawidłowościach stwierdzonych w swoim zakresie działania;
- wykonywanie innych zadań związanych z pełnioną funkcją, w tym zleconych przez przełożonego oraz wynikających z obowiązujących przepisów.
- planowanie i realizacja rozbudowy i modernizacji bazy szkoleniowej oraz jej modernizacja oraz bieżące utrzymanie bazy szkoleniowej;
- rozwijanie swoich kwalifikacji fachowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie 3 lata doświadczenia zawodowego lub wykształcenie wyższe 1 rok doświadczenia zawodowego,prawo jazdy kat.B,Preferowane wykształcenie o profilu technicznym: mechanicznym, samochodowym lub elektrotechnicznym. Preferowane doświadczenie w kierowaniu pojazdami kat. B. Dyspozycyjność w zakresie uczestnictwa w przedsięwzięciach Cyklu Eksploatacji. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Umiejętność pracy w zespole;pasja techniką;łatwe nawiązywanie kontaktu i współpraca w zespole.obsługa komputera. Umowa o pracę na 3/4 etatu, wynagrodzenie brutto 2400zł/m-c+10 % premii.

Miejsce pracy: Bema 16, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy