Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. firma produkująca komponenty techniczne z tworzyw sztucznych oraz wózki sklepowe Rabtrolley poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska pracy

  • Uruchamianie nowych form wtryskowych
  • Ustawianie parametrów wtrysku zgodnie ze stosowaną technologią
  • Montaż i demontaż form wtryskowych
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego
  • Pomoc przy uzbrajaniu form
  • Dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn (planowane przeglądy i naprawy)
  • Zapewnienie realizacji, jakości i ciągłości produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość procesów wtrysku i przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość urządzeń pneumatycznych, elektrycznych, hydraulicznych oraz mechanicznych
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku ustawiacza / technika
  • Znajomość maszyn/narzędzi w technologii wtrysku
  • Uprawnienia do obsługi suwnic
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dynamizm w działaniu.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata