Technik w dziale jakości

Work Service S.A.

Zabierzów, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Zabierzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie akcesoriów pomiarowych na założonym poziomie dostępności na stanowiskach pomiarowych,
  • Rozwój osprzętu pomiarowego w obszarze Działu Zabezpieczenia Jakości
  • Minimalizowanie awarii na stanowiskach pomiarowych,
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów akcesoriów pomiarowych oraz konserwacji lub regeneracji
  • Usuwanie awarii i prowadzenie działań korygujących/ zapobiegawczych na stanowiskach pomiarowych,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac,
  • Uczestniczenie w uruchamianiu nowych urządzeń pomiarowych w ramach Działu Zabezpieczenia Jakości.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Oczekiwane wykształcenie średnie techniczne,
  • Umiejętność lutowania (warunek konieczny),
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu (dodatkowy atut),
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki,
  • Uprawnienia SEP (dodatkowy atut),
  • Umiejętność identyfikacji i usuwania usterek – zdolności manualne,
  • Znajomość narzędzi pakietu Office (Microsoft Word, Microsoft Excel),
  • Zagadnienia z zakresu miernictwa elektrycznego(dodatkowy atut),
  • Samodzielność i samoorganizacja,
  • Umiejętność pracy w zespole.

CO OFERUJEMY?

  •         Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  •         Pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
  •         Nowoczesne zaplecze techniczne,
  •         Pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta     Multisport, kursy językowe
  •         Pozytywną atmosferę pracy – nastawienie na współpracę.
  •         Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.