Technik utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

Żory, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Żory

Dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie ruchu i pełnej sprawności maszyn oraz urządzeń technologicznych,
  • Planowanie i wykonywanie prac prewencyjnych – przeglądów, remontów i konserwacji maszyn, urządzeń, zgodnie z harmonogramem oraz dokumentacją techniczną,
  • Raportowanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do naprawy maszyn,
  • Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów, czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. zawodowego (kierunki elektryczne, automatyka i pokrewne),
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z obsługą, naprawą oraz konserwacją sieci, maszyn i urządzeń pod kątem automatyki i elektryki,
  • Zdolności analitycznych, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
  • Wiedza z zakresu programowania przemienników częstotliwości (falowniki) będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Umiejętności obsługi komputera i obsługi pakietu MS Office,
  • Uprawnień SEP do 1 kV,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; bezpośrednio u Klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • Zdobycie doświadczenia na polu zautomatyzowanego magazynu,
  • System szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pakiet socjalny - m. in. nieoprocentowane pożyczki, dofinansowania do paczek świątecznych dla dzieci,
  • Pakiet benefitów - karty Multisport, karty Edenred, korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego, karta lunch.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.