Technik utrzymania ruchu

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez wykonywanie powierzonych czynności,
  • dokonywanie przezbrojeń maszyny,
  • diagnostyka problemów technicznych i procesowych oraz analiza przyczyn występowania,
  • wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • przeprowadzanie okresowych kontroli, przeglądów, remontów maszyn i urządzeń,
  • raportowanie usterek i wykonywanych konserwacji,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych,
  • zarządzanie powierzonymi materiałami, narzędziami i sprzętem.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w obszarze produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • wykształcenia zawodowego w kierunku technicznym lub technologicznym, preferowane - elektryk, elektronik, elektromechanik lub automatyk;
  • umiejętności obsługi komputera,
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym(6-14, 14:30-22:30),
  • zarządzania częściami zamiennymi,
  • aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • odpowiedzialności, zaangażowania,
  • dbałości o porządek i higienę pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne, stałe miesięczne wynagrodzenie (od 4000,00 - 6000,00 brutto) zależne one od kompetencji i doświadczenia oraz system premiowy,
  • współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (po okresie próbnym możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta),
  • pakiet Benefitów (m.in. bezpłatny transport z okolicznych miejscowości, dofinansowanie posiłków, karta Multisport, prywatna opieka medyczna),
  • pracę na 2 zmiany (6-14; 14:30-22:30),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.