Technik Utrzymania Ruchu

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesu produkcji i magazynowania poprzez naprawy, inspekcje oraz przeglądy maszyn i urządzeń
  • dopuszczanie maszyn do ruchu po naprawie
  • wnioskowanie o ustalanie odpowiednich działań korygujących oraz zapobiegawczych
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Automatycznego Magazynu Wysokiego Składowania (AMWS)
  • udział w zadaniach projektowych – współpraca z zespołem projektowym
  • realizowanie powierzonych zadań bez usterek w uzgodnionym terminie i zgodnie z obowiązującymi przepisami

WYMAGANIA:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • praktyczna znajomość budowy maszyn i urządzeń
  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych, pneumatycznych
  • uprawnienia SEP E1, UDT urządzeń transportu bliskiego oraz do pracy na wysokości
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • inicjatywa i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • nastawienie na pracę zespołową

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę z pracodawcą
  • stabilne zatrudnienie
  • dodatkowe benefity
  • premie
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • przyjazną atmosferę w pracy w kameralnym zakładzie produkcyjnym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji