Agencja Zatrudnienia KS Service

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wrocław, Oława, Brzeg Dolny

Do obowiązków kandydatów należą następujące zadania:

  • dbanie o efektywny i skuteczny rozruch linii
  • aktywne uczestnictwo w projektach prewencji
  • dbanie o ciągłość pracy linii produkcyjnych, aktualne serwisowanie maszyn i urządzeń technicznych zgodnie z wymogami i potrzebami
  • bieżąca kontrola oraz optymalizacja procesów
  • kontrola nad stanem zapasów oraz części zamiennych i materiałów

Od kandydatów wymagamy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej w obszarze mechanicznym i elektrycznym min. 2 lata - warunek konieczny
  • aktualne uprawnienia SEP w zakresie dozoru - min. dla 1 grupy
  • wykształcenie techniczne średnie bądź wyższe

Naszym pracowników oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwu/trzyzmianowym
  • wysokie wynagrodzenie wraz z dodatkiem transportowym oraz dodatkiem za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych
  • premie kwartalne w wysokości 25% wynagrodzenia podstawowego
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • kursy i szkolenia w celu rozwoju indywidualnej ścieżki kariery pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet kulturalno-sportowy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.