ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Leśnica, Zawadzkie

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Dołącz do nas!

  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy
  • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje
  • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, świadczenia w ramach ZFŚS

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, preferowane kierunkowe (elektryk, mechanik, mechatronik)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej
  • Posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV (mile widziane uprawnienia SEP Gr II/ III)
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki/ budowy maszyn oraz podstawy z zakresu pneumatyki i automatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana będzie znajomość maszyn CNC oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zadania:

  • Dokonywanie bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn
  • Wykonywanie operacji konserwacyjnych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów
  • Prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy
  • Przeprowadzanie napraw urządzeń pomiarowych i układów sterowania w zakresie elektryki/ mechaniki
  • Montaż naprawionych komponentów maszyn i urządzeń, ustawianie/ justowanie, kontrola prawidłowego działania oraz przeprowadzanie rozruchów próbnych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw serwisowych maszyn i urządzeń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy