Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Środa Śląska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie dostępności operacyjnej maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie wymogów przeglądów prewencyjnych
  • Zabezpieczenie dostępności części zamiennych
  • Ustawianie parametrów pracy maszyn i urządzeń.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średnigo
  • Praktycznej znajomości automatyki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki
  • Posiadania aktualnych uprawnień SEP E1 pow. 1 kV,
  • Uprawnień UDT na Podesty Ruchome
  • Umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej,

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Czterobrygadowy system pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • 50% dofinansowania do posiłków.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.