Technik Utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

Skarbimierz, opolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Skarbimierz
W związku z rozwojem naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

KOGO SZUKAMY:
osobę z doświadczeniem zawodowym w obszarze pras - nie ma znaczenia długość stażu (mile widziane)
osobę potrafiącą obsługiwać narzędzia warsztatowe
jeśli masz doświadczenie w obszarze obsługi maszyn do obróbki takie jak: tokarka, frezarka czy szlifierka - śmiało aplikuj
jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe - to będzie Twój atut
mile widziane uprawnienia elektryczne (SEP)

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU:
wykonywanie przeglądów i napraw pras hydraulicznych i mechanicznych
udział w przezbrojeniach form do pras
wsparcie działu UR w przypadku awarii i przeglądów
czasami: obsługa maszyn obróbczych (tokarka, szlifierka, frezarka)

NASZ KLIENT OFERUJE:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pracodawcą
pierwszą umowę na rok, drugą na czas nieokreślony
pracę w systemie 2-zmianowym
przyjazne miejsce pracy
możliwość podwyżki wynagrodzenia po roku (zależne od oceny pracy rocznej)
opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
pakiet benefitów kulturalno-sportowych

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.