Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

Technik Utrzymania Ruchu

Opole, opolskie

International Automotive Components Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego
  • Usuwanie awarii, wykonywanie zleconych przeglądów, dbanie o stan maszyn i urządzeń
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi: - serwisy i firmy montażowo - integratorskie oraz z podmiotami wewnętrznymi: - dział inżynieringu, dział jakości, dział produkcji
  • Przestrzeganie odpowiednich standardów i przepisów BHP
  • Aktywny udział w doskonaleniu systemu Utrzymania Ruchu (części zamienne, modernizacje, optymalizacja kosztów)

Profil Kandydata/tki:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość mechaniki w tym narzędzi warsztatowych, pneumatyki, hydrauliki (mechanik)
  • Znajomość elektryki – zasilanie, sterowanie, zabezpieczenia (elektryk) Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych
  • Umiejętność analizowania przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Doświadczenie w dziele utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność toczenia, frezowania, spawania będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność (potwierdzona uprawnieniami) wykonywania pomiarów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków, bezpłatny transport)
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju, współuczestniczenie w budowaniu zakładu, wdrażaniu rozwiązań
  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie

Wymagania

Nr referencyjny: tur/09/2018

International Automotive Components (IAC) to wiodący globalny dostawca komponentów i... systemów samochodowych. W związku z nieustannym sukcesem rekrutujemy obecnie osoby, które dołącza do nas w naszym nowo otwartym, światowej klasy zakładzie produkcyjnym w Opolu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Inżynieria , Praca Automatyka