Agencja Zatrudnienia KS Service

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Oława, Brzeg Dolny, Wrocław

OBOWIĄZKI

  • zapewnienie skutecznego rozruchu i ciągłości pracy linii produkcyjnej
  • czynne uczestniczenie w prowadzonych projektach prewencji
  • naprawa oraz przeglądy maszyn i urządzeń technologicznych
  • codzienna kontrola i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • ustalanie harmonogramu przeglądów, remontów i napraw
  • dbanie i kontrola zapasów oraz zużycia części zamiennych i materiałów

WYMAGANIA

  • wykształcenie techniczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • aktualne uprawnienia SEP w zakresie dozoru dla grupy 1
  • umiejętność pracy w obszarze zarówno elektrycznym, jak i mechanicznym
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość standardów higieny w przemyśle spożywczym lub podobnym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa, premia oraz dodatek transportowy
  • bogaty pakiet socjalny, m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej
  • profesjonalne wdrożenie do pracy pod okiem opiekuna
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy