ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Nowa Ruda, Kłodzko, Głuszyca, Wałbrzych

Miejsce pracy: Nowa Ruda

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Pierwsza umowa podpisywana na okres 12 miesięcy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, możliwość do przystąpienia do prywatnego ubezpieczenie grupowego)

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku: technik elektronik, automatyk, mechanik lub pokrewne
  • Rekomendowane doświadczenie zawodowe
  • Znajomość podstaw mechaniki, elektrotechniki i elektroniki
  • Umiejętność czytania rysunków mechanicznych detalu i złożeniowego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych/ elektronicznych/ pneumatycznych/ hydraulicznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Zadania:

  • Działania prewencyjne
  • Bieżące usuwanie awarii
  • Uruchomienie produkcji
  • Modernizacja parku maszynowego
  • Zamawianie, magazynowanie i przygotowanie części zamiennych na gotowość wymiany
  • Sprawdzanie przyrządów pomiarowych
  • Wsparcie w zakresie utrzymania Obiektu
  • Samokształcenie i przekazywanie wiedzy - wdrażanie filozofii Kaizen

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy