ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Niepołomice, Bochnia, Kraków

Miejsce pracy: Niepołomice

Zasady wynagrodzenia:

  • Stawka godzinowa (zależna od doświadczenia)
  • Premia produkcyjna
  • Premia jakościowa
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze

Dodatkowe benefity:

  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System premii rocznych, system nagród KAIZEN

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne - mile widziane elektryczne
  • Doświadczenie w wykonywaniu remontów, napraw maszyn i urządzeń
  • Znajomość dokumentacji technicznej - umiejętność odczytywania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziana znajomość sterowników typu FANUC/Siemens
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
  • Doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi

Zadania:

  • Dbanie o prawidłowy stan maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie działań interwencyjnych w tym: naprawy awarii, usuwanie bieżących błędów
  • Wykonywanie napraw prewencyjnych: okresowe przeglądy maszyn, remonty i konserwacje urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy