ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski

Zadania na stanowisku:

  • Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń w centrum logistycznym
  • Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn
  • Usuwanie wszelkich usterek w przypadku wystąpienia awarii
  • Współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami wspierającymi naprawę usterek elektrycznych
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami i dokumentacja techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (automatyka lub elektrotechnika)
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej
  • Uprawnienia SEP do 1kV mile widziane
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych i mechanicznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Z naszej strony gwarantujemy:

  • Umowę o pracę - bezpośrednio z naszym klientem;
  • Atrakcyjny i rozbudowany system benefitów pozapłacowych
  • Pracę wśród ekspertów w swojej branży
  • Możliwość nauki języków obcych (angielski lub niemiecki)
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Smaczne obiady za 1 zł

Miejsce pracy: Głuchów

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials