Technik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Miejsce pracy: Legionowo

Miejsce pracy: Michałów-Reginów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, kartę Multisport)

Wymagamy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Wiedzy i praktycznego doświadczenia z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki
  • Doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Komunikatywności i nastawienia do pracy zespołowej
  • Otwartości i chęci przyswajania nowej wiedzy

Zadania:

  • Usuwanie awarii z analizą przyczynową oraz odpowiednim raportowaniem
  • Udział w planowaniu działań prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz ich regularne wykonywanie
  • Korzystanie, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S
  • Udział w przezbrojeniach linii produkcyjnych
  • Współpraca z działem produkcji i jakości
  • Nadzór nad pracą serwisów zewnętrznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials