Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o. Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.
Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.

Obecnie do naszej fabryki w Komornikach k. Środy Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Komorniki, k. Środa Śląska

Opis stanowiska pracy:

  • Zapewnienie dostępności operacyjnej maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie wymogów przeglądów prewencyjnych
  • Zabezpieczenie dostępności części zamiennych dla parku maszynowego
  • Ustawianie parametrów pracy maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Praktyczna znajomość automatyki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku technika utrzymania ruchu w firmie z branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (Allen Bradley)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość kontaktu z innowacyjna technologia produkcji szyb
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do posiłków
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.