Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Kłodzko, Nysa, Legnica
Opis stanowiska:
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń,
  • pomiary parametrów procesów technologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie instrukcji i procedur.

Wymagania stanowiska:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki i automatyki/mechaniki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym, 12-godzinnym,
  • mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.

Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą,
  • realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (zależnie od doświadczenia) oraz premie i dodatki,
  • pakiet relokacyjny - dofinansowanie do mieszkania,
  • bezpłatny transport pracowniczy (specjalne transporty dla pracowników z około 100 miejscowości między innymi Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wrocławskich),
  • rozbudowany pakiet benefitów (między innymi: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków).
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.