Stelweld Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy prostych i skomplikowanych konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku. W naszej firmie zatrudniamy ponad 550 pracowników. Wyroby eksportujemy między innymi do  Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn poprzez realizowanie prac prewencyjnych, konserwacyjnych i remontowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • Proponowanie nowych rozwiązań technicznych, w celu podniesienia niezawodności i zmniejszenia kosztów eksploatacji parku maszynowego
  • Wspieranie prac inwestycyjnych

Oczekiwania:

  • Uprawnienia SEP E1
  • Umiejętność naprawy maszyn
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy maszyn, podzespołów i oprzyrządowania
  • Znajomość systemów automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres:

STELWELD Sp. z o.o.

ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz Laskowice

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.