ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Głuchów, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice

Kluczowe zadania:

• Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń w centrum logistycznym
• Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn
• Usuwanie wszelkich usterek w przypadku wystąpienia awarii
• Współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami wspierającymi naprawę usterek elektrycznych
• Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami i dokumentacja techniczną.

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne (automatyka lub elektrotechnika)
• Gotowość do pracy w trybie zmianowym
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej
• Uprawnienia SEP do 1kV mile widziane
• Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych i mechanicznych
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Umowę o pracę - bezpośrednio z naszym klientem;
• Atrakcyjny i rozbudowany system benefitów pozapłacowych
• Pracę wśród ekspertów w swojej branży
• Możliwość nauki języków obcych (angielski lub niemiecki)
• Prywatne ubezpieczenie medyczne
• Smaczne obiady za 1 zł

Miejsce pracy: Głuchów

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials