Technik utrzymania ruchu

Clariant Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gdańsk - Nowy Port

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy linii produkcyjnej,
  • dokonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • planowanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych,
  • nadzór techniczny nad zamówieniami części zamiennych maszyn,
  • współpraca z kierownikami produkcji w zakresie minimalizacji przestojów maszyn,
  • udział w projektach związanych z modyfikacją istniejących systemów,
  • współpraca z pracownikami produkcji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne o kierunku elektro-mechanicznym (ukończone technikum lub szkoła zawodowa),
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze utrzymania ruchu,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno – ruchową maszyn i urządzeń,
  • umiejętność diagnozowania przyczyny usterek,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, obejmującym czasem weekendy,
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Praca w przyjaznym, dynamicznym środowisku;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Na CV prosimy umieścić informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Spółka zajmuje się produkcją mas formierskich na bazie bentonitu poprzez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis