Opis stanowiska pracy

  • Ustawianie procesu na linii produkcyjnej
  • Diagnostykę i usuwanie awarii maszyn (szlifierki, frezarki, myjki, stanowiska montażowe i testujące)
  • Konserwacje maszyn
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Praktyka. Innowacje. Globalny zasięg. <br/>Od ponad wieku firma Delphi z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka