Klient InfoPraca.pl

Technik Utrzymania Ruchu

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym z siedzibą na Bielanach Wrocławskich. Istniejemy na rynku od ponad 50 lat, oferując szeroką gamę produktów i usług klientom z rynków Europy Centralnej i Wschodniej. Obecnie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek z zakresu automatyki i mechaniki
  • Konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn
  • Analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych
  • Zmiany oprzyrządowania
  • Modernizacje istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • Budowa nowych urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania, premie, bony okolicznościowe
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe i kartę Multisport
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i doskonalenie umiejętności

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, mechanik)
  • Wiedza z zakresu mechaniki i automatyki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sterowników PLC
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Działach Utrzymania Ruchu / Technicznych
  • Praktyczna znajomość podstaw automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych do 1kV – uprawnienia E1
  • Doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn
  • Umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegów procesów produkcyjnych
  • Chęć dalszego rozwoju w zakresie pneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie w tym także udostępnianie danych osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji, zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.