Technik Utrzymania Ruchu

Euro Talents Sp. z o.o

Belgia, zagranica

Nasz klient jest światowym producentem palet, pudełek i innych opakowań logistycznych. Ze względu na stały wzrost i dużą ilość pracy poszukują nowych współpracowników do zespołu operatorów i techników. Oferujemy stabilną i dobrze platną pracę w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!

Warunki finansowe:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
  • Płatne Święta
  • Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek na linii produkcyjnej
  • Wykonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych.
  • Konserwacja maszyn służących do produkcji palet i pudełek (piły automatyczne, linie transportowe, zaciski, oklejarki, foliowarki, piece, komory do malowania itp.)
  • Wykonywanie okresowych i prewencyjnych przeglądów maszyn
  • Interpretacja arkuszy roboczych i informowanie przełożonych o nieprawidłowościach i naprawach
  • Testowanie linii produkcyjnej
  • Komunikacja z operatorami maszyn

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako technik utrzymania ruchu
  • Komunikatywny Angielski
  • Własny samochód
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy