TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Belgia, różne lokalizacje, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK

od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i

umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR MASZYN (szwalnia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na dłuższy czas

Miejsce pracy: Belgia, różne lokalizacje

Główne obowiązki:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:

-konserwacja, utrzymanie sprawności maszyn do szycia w zakładzie pracy

-wykonywanie przeglądów technicznych

-usuwanie usterek z maszyn

-drobne naprawy instalacji elektrycznych

-wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu

Co możemy Ci zaoferować?

Stawkę 15,16 euro brutto/h

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Transport do pracy

13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe

Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

Pomoc w organizacji wyjazdu i wszelkich formalnościach

Wymagania

• Osób komunikujących się w języku angielskim lub francuskim

• Posiadających prawo jazdy (mile widziane)

• Z wykształceniem kierunkowym

• Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

• Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej

• Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Doświadczenie jako elektryk będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna