IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

ZADANIA:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Współpraca z liderami poszczególnych działów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę w systemie zmianowym
  • Możliwość poznania standardów pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bezpłatny dojazd na ternie Łodzi oraz z Łasku, Pabianic i Piotrkowa Trybunalskiego.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne
  • Znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • Znajomość układów hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1 kV
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.