Technik utrzymania ruchu - zdobądź pierwsze doświadczenie

Alucrom Sp. z o.o.

Byków, dolnośląskie

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Byków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

-Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w utrzymaniu ruchu?
-Masz wiedzę z zakresu podstawowych zagadnień technicznych i elektrycznych?
-Umiesz czytać rysunek techniczny?

Jeżeli chodź na jedno pytanie odpowiedź brzmi TAK, zaaplikuj już teraz!

Opis stanowiska:
-Utrzymanie maszyn w dobrej kondycji fizycznej
-Zapewnienie ciągłości produkcji
-Przygotowanie maszyn do pracy, ich naprawa, konserwacja
-Systematyczne przeglądy stanu technicznego maszyn

Oferujemy:
-szkolenia i przygotowanie do wykonywania pracy na stanowisku technika utrzymania ruchu
-wynagrodzeni podstawowe + miesięczną premię uzależnioną od wyników pracy
-pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
-umowę o pracę
-pakiet benefitów (prywata opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą, itp.)
-szkolenia branżowe
-motywującą i przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie techniczne
-podstawowa wiedza techniczna
-znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki
-umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji techniczno-ruchowych maszyny
-chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
-prawo jazdy kat. B