TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU- Umowa o pracę

Luvena S.A.

Luboń k/ Poznań, wielkopolskie

Luvena S.A.

Od: Luvena S.A.
Miejsce pracy: Luboń k/ Poznań

Produkujemy nawozy mineralne od ponad 100 lat ! Jesteśmy dużym Zakładem produkcyjnym. Obecnie zatrudniamy ok. 280 pracowników. Inwestujemy w nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i poprawę warunków pracy oraz rozwój zawodowy naszych pracowników.

Zatrudnimy - TECHNIKA UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy - Luboń k/ Poznania

Opis stanowiska:

  • Praca w środowisku produkcyjnym, w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym
  • Usuwanie awarii aparatury kontrolno pomiarowej
  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego aparatury kontrolno pomiarowej
  • Wykonywanie bieżących napraw urządzeń i aparatury kontrolno pomiarowej .Realizacja przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zawodowego – kierunkowego (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne)
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia: SEP do 1kV
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i AKP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku
  • Otwartość na nowe pomysły (można zdobyć atrakcyjne nagrody finansowe w ramach corocznych konkursów racjonalizatorskich)
  • Udział w sportowych konkurencjach pracowniczych zakończonych nagrodami finansowymi. Bezpłatny udział w imprezach sportowych sponsorowanych przez LUVENĘ
  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej i Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie do wypoczynku letniego, pożyczkę na cele mieszkaniowe, dopłatę do karnetów sportowych, imprez o charakterze kulturalno- oświatowym lub turystycznych
  • Szkolenia
Luvena S.A.