Technik Utrzymania Ruchu - stabilna praca we Wrocławiu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bukowno, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bukowno

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą klienta,
  • Pierwszą umowę na okres 2lat (bez okresu prób;nego) kolejną na czas nieokreślony,
  • Miejsce pracy : Biskupice Podgórne (pow. Wrocławski, woj. dolnośląskie)
  • Pracę w międzynarodowej firmie - jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Pracę w systemie cztero-brygadowym po 12h - 2 dni pracy 6:50 - 19:00, 2 dni pracy 18:50 - 07:00 i 4 dni wolnego.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie do nauki angielskiego, stołówka pracownicza).
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny - wsparcie finansowe w przeprowadzce do Wrocławia.
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej - praca w systemie cztero-brygadowym.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
  • Optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych.
  • Obsługę narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp).
  • Tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur.

Wymagamy:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie cztero-brygadowym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym.
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki/ automatyki.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Do aplikowania zachęcamy również osoby bez doświadczenia, absolwentów techników oraz studiów wyższych (o kierunkach technicznych).
  • Mile widziane są również osoby z doświadczeniem/ wykształceniem jako Mechanik, Automatyk, Elektryk, Mechatronik, posiadające praktyczną wiedzę z zakresu elektryki/ elektroniki/ pneumatyki, znające obsługę elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych/ lubiących majsterkować itd.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich CV za pomocą opcji ’Aplikuj’ - oddzwonimy!

Oferta pracy stałej

Numer referencyjny: LCH/10/2020/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.