TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU-SPECJALISTA ELEKTRYK

NORDIS Chłodnie Polskie Zielona Góra

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2553

Obowiązki:

utrzymanie ciągłości ruchu urządzeń i linii technolog. od strony zasilania energetycznego, sterowania, automatyki, wykonywanie napraw linii technologicznych, usuwanie awarii, współpraca z innymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania:

  • Zawodowe, średnie techniczne, mechatronika, elektryka, automatyka, mile widziane doświadczenie mile widziane uprawnienia do 1 KV lub gotowość do ich zrobienia

Miejsce pracy: Zimna 1A, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: brak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy