Technik Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w zakresie produkcji i serwisu odzieży roboczej i ochronnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Radom

Zadania:

  • Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem.
  • Usuwanie awarii i usterek (podejmowanie działań korekcyjnych w trakcie napraw, analizowanie awarii i doskonalenie procesów planowania remontów).
  • Monitorowane, raportowanie oraz minimalizowanie zużycia mediów.
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń znajdujących się w zakładzie pralniczym.
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem wszystkich maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu zakładu pralniczego .
  • Utrzymanie stanu magazynowego części zamiennych niezbędnych do nieprzerwanej pracy zakładu, zmniejszanie kosztów związanych z częściami zamiennymi oraz prowadzenie aktualnego spisu części zamiennych znajdujących się na magazynie.
  • Nadzór nad procesami prowadzenia zapisów z inspekcji, przeglądów i napraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanik lub elektromechanik).
  • Doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu w firmach produkcyjnych min. 2 lata.
  • Uprawnienia: SEP do 1kV.
  • Umiejętność myślenia analitycznego.
  • Zmysł techniczny.
  • Umiejętność planowania, organizacji oraz ustalania priorytetów.
  • Elastyczność, zdolności dostosowawcze do panujących warunków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.