Technik utrzymania ruchu- praca stała!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  bezpośrednio z naszym klientem na 2 lata
• Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości
• Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych
• Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
• Rozbudowany pakiet benefitów (m. in., opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza)
• Pakiet relokacyjny (dopłaty do relokacji dla osób mieszkających powyżej 100 km od Wrocławia)

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
• Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki / elektryki lub automatyki
• Znajomość pakietu MS Office
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
• Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON / MITSUBISH

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
• Pomiary parametrów procesów technologicznych
• Prowadzenie dokumentacji technicznej
• Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Numer referencyjny: PP/02/2020/WRC/DA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.