Technik Utrzymania Ruchu! od 5100 do 6500 Brutto (z doświadczeniem lub bez)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Prochowice, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Prochowice

Oferujemy:

  • praca dla prestiżowej firmy z nowoczesnym parkiem maszyn.
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4800 brutto + premię,
  • możliwość relokacji zamieszkania bliżej miejsca pracy (Wrocław),
  • pakiet benefitów: kartę multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS,
  • możliwość rozwoju w oparciu o pakiet szkoleń.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym (4 dni pracy i 4 dni wolnego),
  • wykształcenia technicznego wyższego
  • umiejętności wykonywania napraw i konserwacji różnego rodzaju maszyn i urządzeń,
  • znajomości obsługi programu Excel,
  • mile widziane: uprawnienia SEP E1,
  • doświadczenie w utrzymaniu mile widziane;

Zadania:

  • dokonywanie instalacji,
  • naprawy i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • raportowanie działań w programie Excel,

* Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy i innych;

Oferta dotyczy pracy stałej.Osoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV.

Numer referencyjny: TUR/LG/04/20/NS/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.