TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - NARZĘDZIOWIEC

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Gliwice

W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 17 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - NARZĘDZIOWIEC

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie zgłoszonych awarii narzędzi procesowych
  • Dokonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
  • Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Wykonywanie remontów kapitalnych narzędzi oraz oprzyrządowania
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do zainstalowanego parku maszynowego
  • Udział w instalacji i rozruchu nowych lub przychodzących maszyn .

Profil kandydata:

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane o profilu obróbka skrawaniem)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Obsługa tokarki i frezarki konwencjonalnej
  • Obsługa szlifierki do płaszczyzn
  • Obsługa narzędzi warsztatowych oraz przyrządów pomiarowych
  • Znajomość procesów hartowniczych
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia spawacza, obsługa suwnic

Nasza firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia.
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Szeroki zakres świadczeń socjalnych.