Technik Utrzymania Ruchu / Mechanik

Hays Poland

Polska Poludniowa, śląskie

Hays Poland

Polska Poludniowa
NR REF.: 1148856

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Orzesza, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Mechanika Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka awarii oraz ich usuwanie,
  • Przeprowadzanie przeglądów, napraw,
  • Uruchamianie oraz instalowanie maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu jako Mechanik, Technik, Elektromechanik,
  • Szeroka wiedza z zakresu mechaniki, konserwacji i naprawy maszyn,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Podnoszenie kwalifikacji,
  • System premiowy,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Przyjazną atmosferę, pracę w zgranym zespole.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej rekrutacji, wyślij Nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy