Barnshaws Polska Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu - mechanik

Od: Barnshaws Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 41-103 Siemianowice Śląskie

Barnshaws Group, posiadając najszerszy zakres mocy przerobowych, jest największym na świecie przedsiębiorstwem zajmującym się gięciem stali. Firma, założona w 1969 roku przez obecnego Prezesa Zarządu, Russa Barnshawa, stopniowo stała się kluczowym dostawcą dla sektorów budownictwa, ropy, gazu, górnictwa i inżynierii.

Na polskim rynku istniejemy od 2014r. nieustannie zwiększając zakres mocy produkcyjnych i portfel zamówień. Chcielibyśmy w tej chwili powiększyć nasz zespół o:

TECHNIKA UTRZYMANIA RUCHU

Główne zadania:

- usuwanie awarii maszyn i urządzeń

- dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn

- wykonywanie przeglądów prewencyjnych

- współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji

Oferujemy:

- doskonałą atmosferę pracy i dużą samodzielność
- pracę w Siemianowicach Śl., w godz 8:00-16:15

Poszukujemy osoby:

- z doświadczeniem na podobnym stanowisku

- z ogólną znajomością budowy maszyn

- uczciwej i zaangażowanej

- potrafiącej współpracować w zespole