TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU (Maintenance Technician)

Sopem Sp. z o.o.

NIEPOŁOMICE, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW/SCOPE OF RESPONSIBILITIES:

  • Bieżące i prewencyjne przeglądy maszyn oraz urządzeń używanych w procesie produkcji/ Preventive and Corrective Maintenance of machines and other equipment used in production process
  • Usuwanie awarii oraz rozwiązywanie problemów / Removal of breakdown and solving current technical issues
  • Odpowiedzialność za narzędzia i inny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu DUR/ Responsibility for the tools and equipment
  • Nadzór nad magazynem części zapasowych, zapewnienie właściwego wyposażenia/Responsibility for the spare parts storage, ensuring the optimal spare parts level
  • Tworzenie i aktualizacja planu przeglądów maszyn / Create and update maintenance plan of the equipments
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia / Active participation in continuous improvement process

WYMAGANIA/REQUIREMENTS:

  • Wykształcenie min średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektromechaniczne)/ Technical education (mechanics, electrics, electro mechanics)
  • Min 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/min 2-3 years of experience on adequate position in manufacturing site
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/ Good (communicative) knowledge of English
  • Umiejętność pracy w zespole / Team work skills
  • Umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych / Ability to solve technical issues
  • Znajomość rysunku technicznego/ Knowldege of technical drawings

Prezentacja firmy

Firma Somfy została założona w 1960 roku w Clues we Francji. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne