Technik Utrzymania Ruchu (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie poszukujemy kandydatów z obszaru elektryki, automatyki, mechaniki, itp. na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest nowopowstała, międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

* Obsługa oraz utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji - praca w systemie czterobrygadowym
* Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
* Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
* Pomiary parametrów procesów technologicznych oraz ich optymalizacja
* Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

Profil kandydata

Oczekiwania:

* Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
* Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym/ zmiany 12h
* Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
* Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki
* Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
* Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI oraz obsłudze robotów przemysłowych

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
* Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
* Kantynę pracowniczą - dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
* Bogaty pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page