TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU (ELEKTRYK, AUTOMATYK, MECHATRONIK)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 5300/6500 zł brutto
  • dodatki do wynagrodzenia za obecność, pracę w systemie 4-brygadowym, pracę w nocy oraz bonusy za jakość i bezpieczeństwo, a także roczną premię za wyniki
  • profesjonalne warunki pracy według uznanych metod (m.in. Kaizen, 5S)
  • możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej (sauna, basen ofuro, siłownia i hala) wraz z rodziną i najbliższymi znajomymi
  • bogaty pakiet socjalny: kartę multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS
  • możliwość rozwoju zawodowego i coroczne podwyżki

Zadania:

  • dokonywanie instalacji, napraw, konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
  • wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn (Kaizen)

Wymagamy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym (12 godzinnym
  • wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: elektryk, automatyk, mechatronik)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
  • wiedzy technicznej oraz praktycznej związanej z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności budowania, analizy i modyfikacji programów sterowanych PLC i CNC

    Skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Numer referencyjny: TTUR/10/20/SWI/AK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.