Technik utrzymania ruchu / elektromechanik

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bochnia

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych i systematyczne monitorowanie ich pracy;
  • Wykonywanie napraw, remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną;
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji;
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi;
  • Zapewnienie części zamiennych niezbędnych do bieżących napraw;
  • Codzienna implementacja standardów 5S;

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • Wykształcenie techniczne (elektromechanika lub pokrewne);
  • Praktyczna wiedza z zakresu TPM mile widziana;
  • Kreatywność w znajdowaniu rozwiązań technicznych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana;
  • Uprawnienia energetyczne grupy 1,2 i 3: eksploatacja i dozór;
  • Znajomość budowy maszyn;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową i katalogami części zamiennych;
  • Gotowość do pracy zmianowej;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowe

Oferta dotyczy pracy stałej.

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: TUR/03/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.