Technik Utrzymania Ruchu (branża automotive) - atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Z NAMI MOŻESZ UZYSKAĆ:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + premia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego - pakiet szkoleń zawodowych oraz stanowiskowych,
  • Pełen pakiet socjalny i prywatną opiekę medyczną.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń,
  • Naprawa oraz konserwacja maszyn (zgrzewarki, prasy mechaniczne, roboty Yaskawa, Kuka),
  • Nadzór nad parametrami zgrzewającymi,
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Przewodzenie i wykonywanie działań prewencyjnych (TPM),
  • Programowanie PLC.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Przynajmniej rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia minimum zawodowego (preferowane średnie-techniczne),
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany / 4 brygady),
  • Umiejętności analizowania problemów technologicznych,
  • Znajomości hydrauliki, pneumatyki, mechaniki oraz schematów elektrycznych.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Praca dla 3 osób. Poleć znajomego!

Numer referencyjny: TUR/5/15/18/WRC/MZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.