Technik utrzymania ruchu - Belgia - 18€/h!!! - gratis kurs NL/ gratis hotel na okres probny

NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak

Gent, zagranica

Opis stanowiska pracy

Na tej pozycji będziesz odpowiedzialny za utrzymanie ruchu, okresowa kontrole maszyn i lini produkcyjnych do produkcji paneli podłogowych. Częścią pracy sa naprawy i przeglądy pneumatyki, hydrauliki siłowej, okładów mechanicznych oraz w podstawowym zakresie automatyki. Praca ma charakter stalej posady. Po krotkim okresie próbnym dla dobrych pracowników oferowany jest bezpośredni kontrakt na warunkach belgijskich. Kandydaci sa zobowiązani do nauki języka niderlandzkiego.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie – do 18€/h brutto (min. 8 lat doświadczenia)

-dla najlepszych kandydatów bezpośredni i długoterminowy kontrakt

-w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę

-dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii – 15.38% rocznych zarobków brutto)

-premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)

-dodatek rodzinny

-pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

-zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

-opiekę polskojęzycznych koordynatorów

-organizacje zakwaterowania

-pracę na dłuższy okres czasu

-ubranie robocze

Wymagania

-dobry Angielski

-gruntowne doświadczenie z przemysłową hydraulika, pneumatyka i mechanika.

-min. 5 lat doświadczenia jako technik utrzymania ruchu

-znajomość instalacji elektrycznych i podstawowa wiedza z zakresu automatyki (wymiana sterowników PLC)

-bardzo dobra umiejętność czytania planów i schematów na podstawie których odbywa się praca

-otwartość na prace długoterminową oraz intensywny (opłacony) kurs jezyka Niderlandzkiego

-własne auto na dojazdy jest bardzo dużym atutem.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy NEXT s.c. specjalizuje się w rekrutacjach wykwalifikowaneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wakacyjna, rodzinna, i inne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive