Technik Utrzymania Ruchu - "automotive"

Work Service Express

Born, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Born »

Miejsce pracy - Holandia

Branża - Automotive

KRAZ 1116

OBOWIĄZKI

- udział w procesie wytwarzania flagowego produktu Firmy

- lokalizowanie i naprawa usterek na linii produkcyjnej

- rejestracja usterek/błędów+raportowanie

- przeprowadzanie i optymalizacja konserwacji urządzeń

WYMAGANIA

- wykształcenie inżynierskie (minimum) -

( Automatyka/elektrotechnika)

- znajomość sterowników PLC Simens S-7/Melsec

- doświadczenie z Production Line Control (PLC)- 1 rok

- doświadczenie w utrzymaniu ruchu

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego (w mowie i piśmie)

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

- doświadczenie w branży automotive

OFERUJEMY

- bardzo dobre warunki zatrudnienia

- profesjonalne szkolenia

- możliwość długofalowej współpracy

- zakwaterowanie

- pracę dla prestiżowej marki samochodów luksusowych