ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu - automatyk

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława, Wrocław

Zadania:

• Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn
• Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
• Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
• Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie
• Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne: mile widziany technik automatyk
• Chęć do rozwoju w dziedzinie automatyki
• Podstawowa wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta)
• Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania uzależniony od wyników pracy
• Pracę w zgranym zespole oraz duże wsparcie dla nowych pracowników
• Pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe
• Dodatkowe benefity takie jak:
o Pakiet medyczny LUXMED oraz liczne akcje prozdrowotne
o Wsparcie aktywności sportowych (karta Multisport i centrum rekreacyjno-sportowe)
o Dofinansowanie do posiłków (60% ceny regularnej)
o Leasing samochodów klienta na preferencyjnych warunkach,
o Imprezy firmowe - m.in. Mikołajki, piknik, zwiedzanie fabryki, EKIDEN, turnieje
o Nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia, liczne konkursy dla pracowników i ich dzieci

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials