ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława, Wrocław

Zadania:

• Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
• Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie
• Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką
• Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
• Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn
• Analiza przyczyn awarii i opracowanie środków zapobiegających ich powstawaniu
• Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn (Kaizen)
• Wprowadzanie zmian w maszynach w oparciu o dokumentację techniczną (modyfikacja oprogramowania).

Wymagania:

Wykształcenie min. techniczne (preferowane: automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)
• Umiejętność zaawansowanego budowania, analizowania i modyfikowania programów sterowalnych PLC i CNC

Oferujemy:

Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
Jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju
• Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów
Atrakcyjny pakiet relokacyjny w ramach którego zapewniamy:
o zakwaterowanie i pracę w bliskości Wrocławia
o wsparcie w przeprowadzce i zakwaterowaniu
o pomoc w znalezieniu pracy dla partnera/małżonka
o wsparcie finansowe - jednorazowy dodatek pieniężny w wysokości 4500 zł brutto
• Pracę w zgranym zespole - nasi pracownicy cenią sobie atmosferę pracy
• Bogaty pakiet benefitów zawierający między innymi: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
• Dofinansowane posiłki
• Kartę Multisport.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials