Technik Utrzymania Linii/Inżynier Linii

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa linii produkcyjnej, zapewnienie ciągłości produkcji oraz ustawianie linii zgodnie z obowiązującą specyfikacją, wymogami jakościowymi i procedurami systemowymi,
  • Przezbrajanie, konserwacja i czyszczenie maszyn,
  • Bieżący nadzór techniczny nad linią produkcyjną,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Diagnozowanie, ocena oraz usuwanie usterek i wykonywanie drobnych napraw,
  • Uczestnictwo w wykonywaniu przeglądów i konserwacji maszyn, zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • Dążenie do osiągnięcia założonych celów: wydajności , odpadowości oraz jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, mechaniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych lub chęć rozwoju w tym kierunku,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Nastawienie na realizację celu, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności organizacyjne , samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pozytywną atmosferę pracy – nastawienie na współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości