LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Technik utrzymania infrastruktury

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Obowiązki:

  • bieżące naprawy i modernizacja urządzeń wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji elektrycznych i hydraulicznych
  • udział w pracach zleconych, które wiążą się z utrzymaniem budynku
  • wprowadzanie działań innowacyjnych i modernizacyjnych usprawniających pracę działu
  • wykonywanie codziennych obchodów

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (średnie/zawodowe) – kierunek związany z elektroniką lub hydrauliką
  • wiedza techniczna
  • uprawnienia SEP
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z LG Innotek Poland
  • dofinansowanie do karty Multisport, dopłaty do wypoczynku i świąt
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatny transport z wielu miejscowości na terenie województwa dolnośląskiego

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Z Wrocławia możliwy dojazd komunikacją miejską.