Technik utrzymania budynku

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Szeroko pojęte prace ogólno - budowlane, konserwatorsko-remontowe:
    • Naprawa posadzki
    • Malowanie
    • Sylikonowe
    • Prace monterskie
    • Szpachlowanie, betonowanie
    • Ręczne prace ziemne
    • Czyszczenie dachów oraz odwodnienia dachów
  • Naprawa stolarki okiennej i drzwiowej
  • Drobne prace ślusarskie
  • Drobne prace hydrauliczne
  • Obsługa budowlanych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną obiektu (wymiana żarówek, armatury, transport mebli)
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek w pomieszczeniach produkcyjnych i ogólnodostępnych
  • Uczestnictwo w pracach modernizacyjnych
  • Praca z godnie z przepisami BHP
  • Dbałość o zachowanie porządku w miejscu pracy oraz po zakończeniu prac

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, zmiany 12-godzinne
  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu budowlanym, elektrycznym lub mechanicznym
  • Praktyczna wiedza w pracy na podobnym stanowisku (np. konserwator)
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP
  • Mile widziane uprawnienia spawacza, operatora zwyżki, operatora wózka widłowego, elektryczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Czynny udział w projekcie greenfield - jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.
  • Pracę w międzynarodowej firmie - jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Duży wybór dań dla pracowników - kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

Zapraszam do przesłania aktualnego CV:)

Numer referencyjny: TUB/06/2021/WRC/MS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.