IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Technik UR

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

• Uczestnictwo w projekcie budowy regału automatycznego

• Aktywne wspieranie procesu wdrożenia automatycznego rozwiązania do obsługi obszaru drobnicowego

• Dbałość i kontrola nad zapewnieniem ciągłości procesu

• Diagnozowanie, usuwanie awarii i usterek urządzenia przy wsparciu Hotline

• Prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej urządzenia

• Wsparcie procesu magazynowego

• Nadzór nad wyposażeniem i sprzętem w magazynie.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

Prywatna opieka medyczna,

Ubezpieczenie grupowe,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Szkolenia, kursy językowe,

Pakiet benefitów,

Świetna atmosfera i pyszna kawa.

Oczekiwania:

• Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1 – wymóg konieczny

• Znajomość technicznego języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną),

• Wykształcenie - technik elektronik, automatyk, mechanik, elektromechanik, mechatronik

• Uprawnienia SEP 1 KV lub wyżej

• Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu w magazynie automatycznym

• Mile widziana doświadczenie w pracy przy montażu, budowie maszyn

• Znajomość zasad elektroniki i elektrotechniki

• Zdolności manualne

• Dobra organizacja własnej pracy

• Sumienność, dokładność, skrupulatność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.