Technik telekomunikacji /monter - bez doświadczenia

ISTS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Instalacja i uruchamianie usług u klientów
  • Obsługa bieżących zgłoszeń
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek sieci telekomunikacyjnej
  • Rozbudowa sieci i przyłączy
  • Konserwacja serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych ,
  • Prace modernizacyjne sieci,

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne mile widziani absolwenci technikum telekomunikacyjnego lub pokrewne
  • Praktyczna umiejętność konfiguracji urządzeń telekomunikacyjnych mile widziana ,
  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • ubezpieczenie grupowe
  • premia uzależniona od wynikow pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną Krakowską firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min 12 m-cy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta